تضمین اصالت کالا  
 
فروشگاه اینترنتی بازار بزرگ آفتاب درخشان     
:تضمین اصل بودن کالا
بازار بزرگ آفتاب درخشان  اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که بازار بزرگ آفتاب درخشان برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از بازار بزرگ آفتاب درخشان خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.
ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشورسازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.
برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان ‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌ اند.


چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده، کالای اصلی است؟

- کالاهای خریداری شده از بازار بزرگ آفتاب درخشان دارای کارت یا برچسب گارانتی هستند.
- بازار بزرگ آفتاب درخشان صرفا کالاهای اصل و دارای گارانتی اصلی را در سایت به فروش می رساند.
- در صورتیکه کالا یا گارانتی آن اصلی نباشد، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش، تحت هیچ شرایطی کالا را نصب و گارانتی نمی کند، لذا نصب کالا توسط شرکت، تایید کننده اصالت کالا و گارانتی آن می باشد.
- فروشگاه بازار بزرگ آفتاب درخشان علاوه بر موارد فوق دارای 7 روز تضمین طلایی تعویض است که در صورتیکه کالای خریداری شده در مدت 7 روز اولیه دچار ایراد فنی گردید، کالا را برای مشتری تعویض می نماید.
- فروشگاه اینترنتی بازار بزرگ آفتاب درخشان بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.