مجتمع تجاری بازار بزرگ آفتاب درخشان :

بازار بزرگ آفتاب درخشان مجموعه ای مدرن با طرحی شکیل و دلنواز در قلب شهر تجاری بانه است. در این مجموعه برای اولین بار و به شکلی منحصر به فرد اقدام به دعوت از برندهای اصلی و شناخته شده در زمینه لوازم خانگی، لوازم خانگی غیر برقی، پوشاک، کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی نموده است. بر اساس همین اصل و با در نظر گرفتن حضور فروشگاه های مرکزی این محصولات و با لحاظ نمودن نیاز مشتری، مدیریت مجموعه اصالت کلیه کالاهای عرضه شده در مجموعه را با ارائه کمترین قیمت تضمین نموده و در این خصوص پاسخگوی کلیه مشتریان و مراجعین به مجموعه می باشد . در این مجتمع  مجموعه ای از برترین عرضه کنندگان محصولات الکترونیک از جمله ال ئی دی، کولر گازی، سینمای خانگی ، لوازم پخت و پز و آماده سازی غذا، تلفن همراه و لوازم جانبی بصورت فروشگاه های مرکزی در کنار هم گرد آوری نموده و سعی بر آن بوده که کلیه نیازهای مشتری در همین مجموعه تهیه و تامین گردد.
ترکیب واحد ها در بازار بزرگ آفتاب درخشان به گونه ای است که مجموعه ای از برندهای بین المللی و داخلی به شکلی حرفه ای در کنار هم قرار گرفته اند.
- طبقه زیرزمین (منفی یک) شامل 43 واحد جهت شغل هاي پوشاك مجلسی و اسپرت (مردانه ، زنانه ، بچگانه) ، كيف و كفش ، لوازم آرايشي و بهداشتي ، اسباب بازي ، لوازم کوهنوردی ، پتو و روتختی و ... مي باشد.
- طبقه همکف شامل 40 واحد جهت شغل هاي  لوازم خانگي ، لوازم صوتی و تصویری ، لوازم تزیینی ، ظروف کریستال و آرکوپال ، ساعت و ... مي باشد.
- طبقه یک شامل 31 واحد جهت شغل هاي پوشاك مجلسی ، مانتو و اسپرت (مردانه ، زنانه و بچگانه ) ، كيف و كفش ، لوازم آرايشي و بهداشتي ، بدليجات و ... مي باشد.فروشگاه محمودی
ناسا
فروشگاه میرزایی

فروشگاه ارشیا
entive
فروشگاه هاکار

کفش جم
تک
آیرین

بریسک
hellokitty
فروشگاه پاول مارک

فروشگاه اورجینال
فروشگاه فیلیپس
کریم زاده

کاکتوس بانه
هیمالیا
فروشگاه میرزایی

کالای خواب ترکیه
reload
واچ تایم

فروشگاه یاراحمدی
فروشگاه زیو
فروشگاه خدری