پارکینگ بازار بزرگ آفتاب درخشان
 
 

در 5 طبقه با کفپوش ضد لغزش و ظرفیت حدودا 500 اتومبیل طراحی شده است. این پارکینگ به سیستم هوشمند کنترل تردد مجهز بوده که به طور دائم تعداد فضای خالی موجود را از طریق تابلوهای تعبیه شده در بخش مدیریت اعلام می‌نماید. ضمن اینکه از طریق تغییر رنگ چراغ‌‌هاي محل پارك نیز می‌توان از فضاهای خالی اطلاع یافت.
هر طبقه با یک رنگ متمایز شده و هر ستون با یک شماره، نام‌گذاری گردیده است. شماره پلاک خودروها پس از ورود به پارکینگ به صورت اتوماتیک ثبت شده و در زمان خروج، در هر نیم طبقه یک اپراتور جهت اسکن قبض و محاسبه نرم‌افزاری هزینه حضور دارد تا ظرف چند ثانیه خودرو؛ در لوپ خروج قرار گیرد. از این طریق از تجمع خودروها در خروجی و ایجاد ترافیک جلوگیری به عمل می‌آید.
فضای پارکینگ به صورت نیمه باز طراحی گردیده و با توجه به اینکه در طبقات فوقانی قرار گرفته است تهویه هوای آن بصورت دائمی در حال انجام است. کلیه طبقات مجهز به سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق و سیستم اعلام خطر صوتی می باشد. در کلیه طبقات امکان دسترسی به کپسول ضد حریق، جعبه فایر باکس آتش نشانی و پنل اعلام برای پرسنل فراهم می باشد و بدین صورت امنیت این طبقات محفوظ است.
وجود 3دستگاه آسانسور، 4 دستگاه پله‌برقي و 7 دستگاه رمپ در کل طبقات، تقويت كننده‌هاي آنتن موبايل و راه پله فرار اضطراری از دیگر تجهیزات پارکینگ آفتاب درخشان هستند.


08734217214
آدرس: طبقات p1 تا p5 ساعات کاری : همه روزه از ساعت 08 تا 23 و در آخر هفته تا ساعت 24
 

بازگشت به صفحه قبل